Komunitní centrum

Program Komunitního centra v MČ Praha-Satalice

18. července od 14.30
Kytky k jídlu

V kurzu se naučíte rozeznávat jedlé rostliny volně rostoucí ve veřejném prostranství a seznámíte se s jejich benefity na lidské zdraví. Lektorka Jana Vlková nám představí  běžně rostoucí rostliny, prozradí, kde je hledat, s čím si je nesplést, jak je sbírat i do jakých jídel jsou vhodné.

Sousedské grilování
19. července od 18 hodin

Přijďte si zazpívat k táboráku s kapelou Přátelé trampské písně.
V sestavě kytara, kontrabas, ukebanjo a pětistrunné banjo vám zahrají nejznámější trampské hity. Připraven bude oheň, na kterém si můžete opéct špekáčky (budou k zakoupení na místě) nebo to, co si dle své chuti přinesete. Ve stánku dobrovolných hasičů bude pivo, limo a dobroty z grilu. Nebude chybět ani stánek Vinotéky Satalice. Pro děti bude připraven doprovodný program.
Grilování se koná před komunitním centrem. Za nepříznivého počasí se akce ruší.

Letní kino: Tajemství staré bambitky 2
19. července po 21. hodině

Grilováním večer nekončí, na koncert naváže letní kino. Začne po západu slunce, tedy po 21. hodině. Těšit se můžete na pohádku Tajemství staré bambitky 2. Nezapomeňte si deku. Popcorn bude k zakoupení ve stánku u hasičů. Za nepříznivého počasí se akce ruší.

Herní odpoledne
27. července od 16 hodin do 18 hodin
Užijte si prázdninový den v komunitním centru. Připraveny budou hry k volnému hraní i pátrací hra pro malé detektivy. Podaří se vám vyluštit všechny nápovědy a dojít zdárně k cíli? Akce se koná v sadu před Komunitním centrem. Za deště se akce ruší.