Satalický piknik se ruší, ale LETNÍ KINO BUDE!!!

Datum: 
10.08.2023 18:00

Satalický piknik se bohužel ruší. Těšíme se na Vás na letním kině. Občerstvení a posezení bude připraveno od 19:30h. Přijďte si dnešní večer užít.

Děkujeme za pochopení.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pojďte společně s námi připravit Satalický sousedský piknik. Nachystejte pro své sousedy letní pohoštění a na oplátku si vychutnejte dobroty, které vám oni sami přinesou. Na akci je nutné se dopředu přihlásit. Kdo pro Vás něco na zub připravil se dozvíte až po jídle. Další informace o akci a registraci najdete na stránkách www.kcsatalice.cz. Na akci nebudou chybět stánky s chlazenými nápoji a drobným občerstvením.

Po pikniku nebalte deky a zůstaňte ještě na letní kino. Promítat budeme film Asterix a Obelix: Říše středu. Začátek přestavení od 21 hod.

 

PřílohaVelikost
PDF icon plakát7.89 MB
Fotogalerie: 
Adresa: 
K Rybníčku 8 - areál KC
19015 Praha 9 - Satalice
Česká republika
50° 7' 30.324" N, 14° 34' 41.664" E
CZ