Bazar knih s vínem a letní kino

Datum: 
05.09.2020 17:30

Přijďte si užít příjemné odpoledne i večer do areálu Komunitního centra v Satalicích.

Prodejte své staré knížky a levně pořiďte nové.

Dejte si k tomu i sklenku dobrého vína.

Od 20:30h na akci navazuje letní kino Bobule 3.

Organizační pokyny:

Se svými knihami k prodeji můžete přijít kdykoliv mezi 17.30h a 20h, samozřejmě čím dříve, tím lépe. Knihy si prodáváte sami. Nabídnout můžete beletrii, naučné knihy, encyklopedie, dětské knihy, učebnice, ale i zajímavé časopisy atd. K jejich vystavení budou na místě k dispozici stoly, nicméně doporučujeme mít knihy v krabicích, uložené hřbetem nahoru. Příchozí se v nich snadno zorientují, nepomícháte si je s ostatními a zamezíte jejich sesunutí ze stolu. Není ovšem podmínkou. 

Ceny můžete mít jednotné na krabicích (př. “á 50,-“), domlouvat si smluvně na místě, či jednotlivě vepsané tužkou na vnitřní dvojstraně (iniciály a cena, př. “KS 50,-“). Mějte u sebe rozměněné peníze. 

Bazar bude probíhat ve venkovních prostorách Komunitního centra Satalice. V případě špatného počasí se bude konat uvnitř budovy. 

Registrace není nutná, ale k lepšímu odhadu počtu prodávajících bychom Vás požádali o předběžné nahlášení své účasti na email: karolinacermak@gmail.com . V případě dotazů můžete též volat na 734 458 382 - Karolína Schäfer.

Akci bude doprovázet ochutnávka vín, v nabídce bude bílé, růžové, červené i šumivé víno. Ochutnávku zajišťuje společnost brut.koncept, s.r.o.  http://www.brutkoncept.cz/ , která nabízí organická vína.

Fotogalerie: 
plakát
Adresa: 
K Rybníčku 8 - areál KC
19015 Praha 9 - Satalice
Česká republika
50° 7' 30.324" N, 14° 34' 41.664" E
CZ